.


021-26202575        English  

  گزارش تصویری


  کتاب
  تبلیغات


شماره خبر:43196       12/9/1397 - 06:47

دومین دوره کلاس داوری درجه۳ وودبال برگزار می گرددبه گزارش روابط عمومی انجمن وودبال کشور؛ دومین دوره کلاس داوری درجه۳ وودبال از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۳ اذرماه سالجاری به میزبانی هیات گلف استان سمنان برگزار خواهد شد.

در این دوره؛ قوانین و مقررات وودبال ساحلی و چمنی توسط مدرس دوره، آقای مهدی ترحمی، داور بین المللی و نائب رئیس انجمن وودبال به شرکت کنندگان ارائه و پس از اخذ آزمون کتبی و عملی؛ پذیرفته شدگان رسما بعنوان داور در رشته وودبال فعال خواهند شد.

محمد مهدی سعیدی؛ رئیس انجمن وودبال ضمن تقدیر از حمایت فدراسیون گلف از رشته وودبال و نیز پیگیری ریاست محترم فدراسیون جناب آقای دکتر عزیزی در توسعه و رشد این رشته در سطح کشور؛ افزود:" فدراسیون گلف بعنوان مجموعه نظارتی و حمایتی وودبال در کشور همواره در تلاش برای رشد و ارتقاء این رشته و علاقه مندان به آن بوده است و با توجه به اهمیت حوزه قضاوت در ورزش وودبال و برخورداری انجمن وودبال ایران از ۳ داور رسمی و بین المللی فدراسیون جهانی؛ ارتقاء سطح داوری و دانش داوران و همچنین نیاز انجمن به داوران موثر و زبده؛ تصمیم گرفته شد تا دومین دوره کلاس داوری درجه۳ نیز برگزار گردد‌."

سعیدی در خاتمه نیز عنوان داشت:" در صدد هستیم تا بزودی کلاس داوری درجه۲ وودبال و همچنین مسابقات قهرمانی کشور را برگزار نماییم.

داوران درجه۳ فعلی در انجمن می بایست سطوح خود را ارتقاء دهند و ضمن توجه به این مهم؛ نحوه آموزش قوانین و مقررات برای داوران با درجه بالاتر از اهمیت بالایی نیز برخوردار است چراکه این افراد در آینده؛ خود، مدرس و مربی ادوار اینچنینی خواهند بود".

تاريخ  ارسال:دوشنبه 12 آذر 1397 - 06:47
کد:43196-1400
پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
تهران، بزرگراه مدرس جنوب، خیابان نلسون ماندلا ( جردن ) ، کوچه انصاری ( صداقت )، پلاک ۶، طبقه اول، واحد جنوبی تلفن و فکس: ۲۶۲۰۲۵۴۵ _ ۲۶۲۰۲۵۷۵
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به انجمن وودبال جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.